Pruszcz Gdański:
Tel: +48 798 813 222
Tel: +48 797 040 734 pruszcz@paszebios.pl
Kochanowice:
Tel: 34 353 32 01
Tel: 34 353 32 02 biuro@paszebios.pl
bok@paszebios.pl
skup@paszebios.pl

Oferta

Artykuły rolnicze
Priorytetem firmy Pasze Bios sp.j jest wspieranie lokalnych rolników oraz wszelkich polskich firm. Rodzima produkcja zbóż cechuje się wysoką jakością, a to przekłada się na doskonałą jakość pasz produkowanych przez Pasze BIOS.

W obu wytwórniach pasz prowadzimy całoroczny skup zbóż, więcej informacji można znaleźć w zakładce SKUP

Pasze BIOS produkuje pasze sypkie i granulowane; dostarczane luzem i w opakowaniach. Specjalizujemy się w paszach dla drobiu i trzody chlewnej.
W ramach kompleksowej oferty naszych klientów wpieramy również doradztwem żywieniowym i pomagamy przy wyborze najlepszego programu żywieniowego.
Sklep firmowy Bios
Prowadzimy również na terenie wytwórni sklepy firmowe: w Kochanowicach i Pruszczu Gdańskim gdzie oferujemy klientom pasze pełnoporcjowe, mieszanki paszowe uzupełniające, surowce paszowe.
W sklepie w Kochanowicach oferujemy dodatkowo szeroką gamę nawozów, środków ochrony roślin, czy materiału siewnego jak nasiona zbóż traw, kukurydzy czy rzepaku. W naszej ofercie można znaleźć również artykuły BHP, narzędzia ogrodnicze jak i sprzęt z wyposażenia ferm.
Do klienta podchodzimy indywidualnie, przez co jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednią ofertę, tak by każdy wyszedł ze sklepu zadowolony.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą lub odwiedzenia sklepów w naszych wytwórniach.

KOCHANOWICE: tel: 789 444 672

PRUSZCZ GDAŃSKI: tel: 789 813 222